Sklep Terrarystyczny Bioterr
Koszyk
Zamknij
Wróć do zakupów ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Sklep

Exo-Terra Monsoon Multi II - System zraszania terrarium 8 L EX-2011

Cena: 670,00 zł

Cena regularna:

670.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 900 pkt [?]
Zyskujesz 900 pkt [?]

towar niedostępny

Producent: Exo Terra

Zapewnia optymalną wilgotność nawet w większych terrariach

Monsoon Multi od Exo Terra to innowacyjny, w pełni programowalny system zraszający odpowiedni do wszystkich rodzajów zbiorników - terraria, wiwaria, paludaria, szklarnie i wiele innych. Wytwarza bardzo małe krople wody, przypominające delikatną mgiełkę, która podnosi ogólną wilgotność w całym zbiorniku i nadaje mu niepowtarzalnego egzotycznego klimatu. Powstająca mgła dostarcza wodę zarówno dla zwierząt, jak i żywych roślin osadzonych w terrarium. Urządzenie można ustawić w dowolnych odstępach czasowych. Czas trwania oraz częstotliwość można regulować w zależności od potrzeb zwierząt i roślin. System zraszający pozwala zaprogramować cykl 24 godzinny, przy czym czas pojedynczego programu rozpylania mieści się w przedziale od 2 sekund do 2 minut. Do urządzenia zostały dołączone dwie dysze rozpylające, które można skierować w dowolnym kierunku. System może pracować z maksymalnie sześcioma dyszami, dzięki czemu zestaw może obsłużyć bardzo duże terrarium lub kilka mniejszych równolegle (należy wziąć pod uwagę, że każda dodatkowa dysza spowoduje spadek wydajności systemu).

Zbiornik mieści aż 8 litrów wody, dzięki temu wody starczy na długi okres czasu, nawet kilka tygodni (w zależności od ustawionego cyklu). Długie wężyki doprowadzające wodę pozwalają umieścić urządzenie z dala od zbiornika lub w szafce pod terrarium.

Zalety urządzenia Exo Terra:

  • Podnosi maksymalnie wilgotność, co jest szczególnie ważne dla zwierząt i roślin tropikalnych
  • Tworzy delikatną i chłodną mgłę
  • Możliwość regulacji czasu trwania oraz częstotliwości zraszania - od 2 sekund do 2 minut
  • Dysza może być skierowana w dowolnym kierunku
  • Możliwość zamontowania maksymalnie 6 dyszy
  • Zbiornik mieści 8 L wody - starcza nawet na kilka dni
  • Długa rura doprowadzająca wodę umożliwia ukrycie urządzenia np. w szafce pod terrarium

Wymiary:

22 x 22 x 33 cm

Specyfikacja:

Maksymalne ciśnienie wody - 4,5 BAR/65,25 PSI

Maksymalny przepływ wody - 12 L/h

Moc - 21 W

Pojemność zbiornika - 8 L

Długość wężyka - 1,8 m + 1,5 m od trójnika do dyszy

Funkcjonalność zestawu:

  1. Bardzo łatwy montaż elementów.
  2. Szczelne połączenie
  3. Czytelny i prosty w użyciu programator
  4. Pochyła pokrywa ułatwia uzupełnianie wody
  5. Przegubowe dysze zraszające mogą zostać skierowane w dowolnym kierunku.
  6. Wężyk doprowadzający wodę idealnie pasuje do wypustów na przewody, w które są zaopatrzone wszystkie terraria Exo Terra.

Funkcjonalność zestawu

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Terrarystyczne Bestsellery!
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl