Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Opcje przeglądania

 

Korzenie, gałęzie i tuby korkowe

Tuba korkowa należy do produktów najczęściej wybieranych przez terrarystów. Materiał ten posiada liczne zalety, z których najbardziej rzucającą się w oczy jest jego unikatowa estetyka. Korek wygląda naturalnie i uatrakcyjnia wizualnie terraria. Może być również porośnięty mchem, co sprzyja tworzeniu specyficznego mikroklimatu. Szeroki wachlarz rozmiarów i kształtów tub korkowych sprawia, że można je wykorzystać w praktycznie każdym rodzaju hodowli!

Tuby i gałęzie korkowe - naturalne kryjówki

Z pewnością chcesz zapewnić swojemu podopiecznemu miejsce do zdrowego rozwoju. Gałęzie, tuby, korzenie i inne elementy dekoracyjne wykonane z korka Ci w tym pomogą! Ozdoby te stanowią przede wszystkim kryjówkę, w której zwierzę może czuć się bezpiecznie.

Jako naturalny materiał odporny na zawilgocenie i pleśń, korek jest wykorzystywany w praktycznie każdym rodzaju terrarium. Zwierzęta nadrzewne w pełni korzystają z zalet tuby korkowej przyciętej z góry i dołu. Z kolei naszym naziemnym pupilom proponujemy tuby korkowe przecięte w pół.

Korek - Kora Dębu korkowego do terrarium

BioCork Tube L Tuba korkowa Dębu korkowego BioCork Tube L Tuba korkowa Dębu korkowego
Producent: Bioterr®
Cena:

35,70 zł

zobacz więcej
BioCork Tube XL Tuba korkowa Dębu korkowego BioCork Tube XL Tuba korkowa Dębu korkowego
Producent: Bioterr®
Cena:

40,70 zł

zobacz więcej
BioCork Tube XXL Tuba korkowa Dębu korkowego BioCork Tube XXL Tuba korkowa Dębu korkowego
Producent: Bioterr®
Cena:

57,00 zł

zobacz więcej
BioBranch Tree 30cm Drzewko Dębu korkowego BioBranch Tree 30cm Drzewko Dębu korkowego
Producent: Bioterr®
Cena:

44,99 zł

zobacz więcej
BioBranch Tree 40cm Drzewko Dębu korkowego BioBranch Tree 40cm Drzewko Dębu korkowego
Producent: Bioterr®
Cena:

49,99 zł

zobacz więcej
BioBranch Tree 60cm Drzewko Dębu korkowego BioBranch Tree 60cm Drzewko Dębu korkowego
Producent: Bioterr®
Cena:

59,99 zł

zobacz więcej
BioCork Tube MIX Tuby korkowe Dębu korkowego 50kg BioCork Tube MIX Tuby korkowe Dębu korkowego 50kg
Producent: Bioterr®
Cena:

1 499,70 zł

zobacz więcej

Jeśli jesteś hodowcą pajęczaków, z pewnością docenisz szeroki wybór akcesoriów, które poprawią komfort życia Twoich podopiecznych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz gałęzie i tuby korkowe , z surowca naturalnie występującego w przyrodzie - Dębu korkowego, będącego doskonałym uzupełnieniem każdego terrarium. Są one niezwykle wytrzymałe oraz trwałe, dzięki czemu nadają się zarówno do suchego, jak i wilgotnego terrarium. Oferujemy też produkty takie jak ścianki, tła i tuby, które pozwalają na odtworzenie możliwie jak najbardziej realistycznego, naturalnego otoczenia dla pająków i innych zwierząt tropikalnych.

Elementy drzewne w terrarium - dlaczego warto zainwestować w korek?

Gałęzie, kryjówki i inne akcesoria wykonane z korka mają nie tylko znaczenie estetyczne, ale też umożliwiają hodowanemu zwierzęciu wspinaczkę i naturalne poruszanie się. Tego typu materiały do terrariów mogą też mieć wpływ na prawidłowy rozwój zwierzęcia. Korek i gałęzie mogą być istotnymi elementami podłoża, jak i również materiałami, którymi warto obłożyć tylną ścianę dla osiągnięcia ciekawego efektu wizualnego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl